Odlišit se na internetu, není lehké.

V Digital Solutions se při tvorbě webů a eshopů zaměřujeme na vysokou kvalitu a velmi dobrou použitelnost. Naše softwarová řešení se zaměřují především na zákazníky, kteří chtějí od webu více


Naše přístupy při tvorbě webů

Máte přibližně 5 sekund, abyste návštěvníka přesvědčili, že má na webu zůstat. Stránky připřavujeme tak, aby návštěvník na webu nejen zůstal, ale také se "proměnil" ve spokojeného zákazníka.

Naším cílem je budovat dlouhodobě dobré vztahy s klientem. Tento fakt se odráží i na každém našem webu. Spolupráce s klientem nikdy nekončí s předáním projektu...


Webové stránky s redakčním systémem Webmaster24®

Při tvorbě webových stránek používáme moderní technologie, které nám dovolují vytvářet vizuálně zajímavé a rychlé webové stránky. Vždy klademe důraz na kvalitní zpracování zdrojového kódu, který může přímo ovlivnit dohledatelnost webové stránky na internetu. Všechny webové stránky důkladně testujeme v množství internetových prohlížečů. Zajistíme tím, že majitel stránek nepříjde o potencionálního zákazníka.

Všechny naše projekty tvoříme na vlastním softwarovém řešení - Webmaster24®. Software, který se vyvíjí již několik let nám dovoluje vytvářet komplexní řešení.

Hlavní výhody Webmaster24®:
  • multidoménový - umožňuje spravovat (a datově propojit) všechny weby Vaší společnosti nebo holdingu
  • multijazykový - každý web je možné spravovat v několika jazykových mutacích
  • jednoduše napojitelný na produkty třetích stran - informační systémy, účetní systémy...

Dnes již samozřejmostí mezi redakčními systémy je pak jednoduchá obsluha. Účelem systému Webmaster24® není se chlubit největším počtem funkcí, ale každému klientovi zpřístupnit jen ty, které by mohl potřebovat a tím mu systém zpřehledníme.

Informační servery a portály

Jsou vlastně webové stránky primárně zaměřené na velké množstí obsahu, který se často mění. I na tuto situaci je Webmaster24® velimi dobře připraven. Velké množství modulů zajišťuje dobrou interpretaci Vašich požadavků. Jakoukoli funkcionalitu je navíc vždy možné doprogramovat na míru požadavkům klienta. Neomezujeme se na hotová řešení.

Mobilní verze webu, weby přispůsobené rozlišení displaye – responsive design

V poslední době rychle se rozvíjející trh mobilních zařízení (chytré telefony, tablety) jednoznačně ukazuje přesun uživatelů "k malým obrazovkám". Mobilní nebo responsivní verze webu, může Vašim zákazníkům zjednodušit prohlížení webu, nebo nakupování na eshopu. Mobilní verze uživatelům dovolí najít nebo udělat věci jednodušeji.

Proč chtít mobilní web?
Uživatelé si již web neprohlíží jako dříve. Přímo zadat webovou adresu je častý postup, jak se uživatelé na web dostanou. Ve světě moderních technologií existuje ale i řada jiných způsobů jak se na web dostat:

  • vyhledávání (spojené s pozicí uživatele)
  • přístup ze sociálních sítí
  • emailové nebo sms kampaně
  • QR kódy

Tyto možnosti přístupu k informacím na webu jsou stále oblíbenější a běžní uživatelé je často používají (aniž by si to někdy uvědomovali).

Internetový marketing – SEO, e-mailing

E-mailing
Emailingové kampaně podporují byznys na internetu a získávají nové zákazníky. Pro tyto účely jsme vytvořili software, který Vám dovolí jednoduše zpravovat kontakty a dobře na ně cílit reklamu. Se softwarovým řešení od Digital Solutions jednoduše a efektivně zrealizujete své obchodní kampaně. Hromadné zasílání e-mailových zpráv o vašich produktech a službách bude jednoduché a funkční.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Mít hezký a funkčně dokonalý web je první podmínka úspěchu na internetu. Často se ale ukazuje, že aby web fungoval efektivněji musí jít jednuduše najít. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) zlepšuje dohledatelnost a zvyšuje šanci být umístěn vysoko ve výsledcích vyhledávání.