Informační systémy na míru

Evidovat, vyhodnotit a sdílet. To jsou hlavní přínosy námi dodávaných informačních systémů. Díky nim pomáháme např. zefektivňovat chod obchodních sítí, automatizovat výpočet výplat nebo předcházet problémům díky dennímu reportingu.

Více o informačních systémech U

Vývoj webových aplikací

Rezervační a objednávkové systémy, komunikační aplikace, velké databáze… Webové aplikace jsou moderní, dobře spravovatelné a technologicky s nimi lze dnes vystavět téměř cokoliv. Máte nápad, jak mohou pomoci Vašemu byznysu?

Více o webových aplikacích U

Mobilní aplikace

To nejdůležitější o Vaší firmě můžete mít neustále u sebe. Kdykoliv a kdekoliv. Také klienti mohou využívat některé Vaše služby ve svém chytrém telefonu. Vidíte v tom potenciál? Nabízíme vývoj aplikací pro platformy iOS a Android.

Více o mobilních aplikacích U


Moderní weby

Pokud působíte ve vysoce konkurečním prostředí, kvalitní web je klíčovou součástí péče o klienta. Ať už poteciální klient hledá Váš produkt/službu doma u počítače nebo na cestě na mobilu, moderní web mu vždy poskytne vše potřebné k rozhodnutí a objednávce.

Více o moderních webech U

Provoz serverů a hosting

Staráme se o nepřetržitý provoz aplikací, bezpečnost a zálohování. Na základě smlouvy zajišťujeme provoz námi vyvíjené aplikace s dostupností 99,9% a více. Pokud nastane problém, rychle ho vyřešíme, ať už vznikl na softwarové nebo hardwarové úrovni.

Dlouhodobý rozvoj aplikací

Zodpovědný přístup k dlouhodobému rozvoji aplikace exponenciálně zvyšuje návratnost investice. Pomůžeme Vám, abyste vždy financovali to, co má pro Vás největší obchodní přínos. Věříme, že transparentním přístupem a prozákaznickým uvažováním se staneme Vaším dlouhodobým partnerem.