Realizace: 2012
Klient: Goldfein CZ s.r.o.

Značku Pardubický medový perník® (PAMEP) zná v České republice snad každý. Jejím vlastníkem je společnost Goldfein CZ, která tradiční produkty vyrábí v areálu bývalých pardubických pekáren. Kromě perníku je firma známá také výrobou kokosové tyčinky FLINT a dalších pekařských výrobků pod značkou Goldfein.

"Stále je co zlepšovat a o marketingu to platí dvojnásobně. Rozhodli jsme se proto o modernizaci webu Goldfeinu, který je důležitým komunikačním kanálem s našimi obchodními partnery a pomáhá budovat povědomí veřejnosti. Na základě výběrového řízení jsme proto navázali spolupráci s pardubickou firmou Digital Solutions, s jejíž prací jsme velmi spokojeni a na výsledky chceme navazovat i v dalších aplikacích." uvedla za vedení společnosti Ing. Soňa Eiblová.

Nový web na adrese www.goldfein.cz využívá redakční systém Webmaster24®, díky kterému si mohou zaměstnanci firmy flexibilně aktualizovat obsah prezentace. Čistý design a fotografie od profesionála nechávají vyniknout především výrobky jako takové. "Doslova jsme chtěli, aby návštěvníci webu dostali na pekařské výrobky Goldfeinu chuť", uvádí s úsměvem Ondřej Říha, manažer Digital Solutions.