Případové studie projektů, které pomáhají našim klientům růst.

Informační systém pro M&M reality holding, a.s.

Přečtěte si případovou studii našeho nejúspěšnějšího projektu - komplexního informačního systému pro realitní a finanční skupinu M&M HOLDING. Dosud 7 let naší práce má obdivuhodné výsledky.

Případová studie U

Docházkový a mzdový systém pro SIMIXcz, a.s.

Personální agentura SIMIXcz, a.s. se specializuje na dosazování zaměstnanců do velkých průmyslových podniků. Vytvořili jsme pro ni aplikaci, která pomáhá decentralizovaně sbírat a vyhodnocovat docházku, počítat mzdy a posílat je pomocí internetového bankovnictví.

Firemní intranet pro Gabriel-Chemie Bohemia, s.r.o.

GABRIEL-CHEMIE Group se specializuje na vývoj a výrobu barevných koncentrátů pro plasty. Pro tohoto klienta jsme vytvořili intranet, kde produktoví specialisté i výroba mají k dispozici aktuální technické parametry a výrobní postupy všech produktů.

 

 

logo flyservice

Informační systém pro Fly Service, a.s.

Fly Service, který je součástí skupiny Luxury Care, provozuje vlastní letadla a poskytuje širokou škálu služeb pro majitele letadel na ostravském Letišti Leoše Janáčka. Náš informační systém zde pomáhá organizovat přípravu letu, rezervovat letadla a piloty a koordinovat mnoho dalších činností.

 

Informační systém na zakázku.

Firma poskytující vysoce kvalitní služby v oblasti montáží regálových systémů po celé Evropě. Zajišťuje kompletní dodávky regálových systémů na klíč pro zákazníky ze všech oblastí - průmyslu, velkoskladu, správních oblastí, bankovního sektoru i drobného podnikání.