Naše hodnoty

Jsme společnost s jasnými hodnotami a cíli:

Máme rádi IT
Jsme lidé, pro které je IT koníčkem, prací i životním stylem. Každý se zaměřujeme na to, co umíme nejlépe. Díky tomu máme široký rozhled i úzkou specializaci.

Jsme agilní
Při vývoji software se snažíme zaměřit na to, co je opravdu užitečné, co přinese nejvíce hodnoty a tyto funkce doručit v co nejlepším čase. Produktivitu vnímáme jako schopnost pracovat chytře.

Jsme inovativní
Každý den přemýšlíme, jak a co udělat lépe. Máme rádi inovace a nebojíme se změn, pokud přináší pokrok a zvyšuje konkurenceschopnost nás a našich klientů.

Chceme pracovat v prostředí, kde se cítíme dobře 
Jednáme vždy korektně a slušně s našimi partnery i mezi sebou. Jsme transparentní, otevření a firmu stavíme na pevných základech.

Historie společnosti

Podívejte se do historie, jak to všechno začalo:

2017 - náš tým se rozrůstá téměř dvojnásobně, stěhování do nových kanceláří, nová spolupráce s klientem Ipsos

2015 - další posun v technologiích, rekonstrukce sídla společnosti, rozšíření týmu na 13 členů, upevňujeme a inovujeme službu vývoje SW na míru

2012-14 – navázali jsme strategické partnerství s M&M holdingem, získali další klienty a zrealizovali spoustu projektů

2010-11 – vývoj informačních systémů se stává hlavním směrem společnosti, vstup na trh mobilních aplikací, zavedení prestižní metodiky vývoje, významný posun ve kvalitě software

2008-09 – nové sídlo firmy, přechod na platformu Zend Framework, vytvoření profesionálního řešení pro e-shop a e-mailing, získání klienta s obratem ve stovkách milionů korun

2005-07 – stabilizace firmy, získání řady zajímavých klientů, vytvoření první verze redakčního systému Webmaster24

2003-04 – založení společnosti, první klienti, nová kancelář, zaměření na tvorbu webových stránek


Pomůžeme Vám zrealizovat Vaše nápady:

  • Vývoj informační systémů a webových aplikací -  tvoříme vyjímečný zakázkový software, který podporuje bussiness našich klientů ve všech směrech. Zaměřujeme se na systémy, které podporují získávání nových klientů, zrychlení prodejních procesů, controlling, práci se zaměstnanci a další klíčové oblasti.
  • Mobilní řešení - Vaši zákazníci Vás budou mít na blízku. Zaměstnanci budou mít část firmy stále u sebe. Objevte výhody mobilního světa s námi vyvíjenými mobilními aplikacemi.
  • Moderní webové stránky - najdou Vás, zaujmete a stanou se Vašimi klienty.

Chcete pracovat s námi?

Práce v nejlepším softwarovém studiu v Pardubicích. Kariéra programátora je nadosah...

Společnost Digital Solutions, s.r.o. každý rok otevírá nové pozice ve vývojovém týmu. Projděte si aktuální nabídku volných pozic.