Máte zájem o naše služby?

Tel.: +420 775 300 500
E-mail: info@digitalcz.cz

Adresa - kde nás najdete:

třída Míru 92
530 02 Pardubice
budova Office Center PYRAMIDA, 3. nadzemní podlaží.

Fakturační údaje

Digital Solutions, s.r.o.
třída Míru 92,
530 02 Pardubice,
IČ: 25998706, DIČ: CZ25998706

Datová schránka ID: tmeyy55

Máte zájem o informace k pracovním pozicím?

E-mail: jobs@digitalcz.cz
Nebo nám napište pomocí formuláře níže.
Více o volných pracovních pozicích >


Jak se k nám dostanete?

Rádi se s našimi klienty potkáváme v našich kancelářích. Ať už si jako náš klient zvolíte jakoukoliv cestu, rádi Vás přivítáme v našich kancelářích dobrou kávou.

Autem

Z Prahy se vydáte po dálnici D11, na exitu 84 odbočíte směr Pardubice a dále při příjezdu do Pardubic odbočíte na nadjezdu doleva směrem na CENTRUM. Po hlavní kolem Globusu, Intersparu a Univerzity se dostanete až do centra na křižovatku u ČEZ ARÉNY (nepřehlédnete). Na té se vydejte doprava do podzemních garáží obchodního centra Atrium Palác (1. hodina zdarma, 2. a další hodina 30 Kč/hod.). Z obch. centra se vydejte za ČSOB pojišťovnu, kde uvidíte světle žlutou budovu PYRAMIDA, kde nás najdete v 3. nadzemním podlaží.

Vlakem

Pardubice jsou z historických důvodů velmi dobře dostupné vlakem, na frekventované trase Praha-Brno nebo Praha-Ostrava. Naplánujte si trasu vlakem na Idos.cz

Pěšky (1 km): Na pardubickém hlavním nádraží se vydejte vpravo po Palackého třídě směr Masarykovo náměstí. Na druhé světelné křižovatce se vydejte rovně, kde Palackého třída pokračuje pěší zónou – třídou Míru. Po 50m uvidíte vlevo světle žlutou budovu PYRAMIDA, kde nás najdete v 3. nadzemním podlaží.

MHD (5min): Na pardubickém hlavním nádraží můžete využít asi 10 různých linek MHD (autobus nebo trolejbus). Nejjednodušší je dostat se na zastávku Třída Míru, kde vystoupíte přímo před světle žlutou budovou PYRAMIDA, kde nás najdete v 3. nadzemním podlaží.

Pro klienty z Pardubic

Najdete nás na třídě Míru v budově „Pyramida“ (v přízemí je prodejna C&A), vstup z Pernerovy ulice vedle vjezdu do podzemních garáží, kanceláře jsou v 3. nadzemním podlaží.

Pokud si nebudete jisti, volejte 775 300 500